08 червня 18:27
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 8 червня 2023 року докладніше
05 червня 15:40
Всесвітній день навколишнього середовища докладніше
31 травня 15:44
Євроатлантична інтеграція України — гарантія міжнародної безпеки докладніше
29 травня 17:44
Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй докладніше
26 травня 12:18
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 25 травня 2023 року докладніше
25 травня 10:02
Потужна підтримка України нашими партнерами – це крок до перемоги! докладніше
23 травня 19:14
Інформація про участь народних депутатів України – членів Комітету з питань антикорупційної політики у засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, яке відбулося 23 травня 2023 року докладніше
22 травня 15:28
Черговий блекаут Запорізької АЕС ставить під ризик ядерну та радіаційну безпеку докладніше
12 травня 2023, 14:31

Ярослав Юрчишин: Приватні структури, що запобігають корупції, це сила

 

Бізнес максимально зацікавлений протидіяти корупції. Це практика європейських країн, коли соціально відповідальні компанії допомагають своїй державі ідентифікувати шкідників та карати їх за хабарі. Адже всі свідомі організації хочуть працювати в умовах рівної конкуренції.

Про це, у четвер 11 травня 2023 під час свого виступу на заході від Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC) в рамках дискусії «Вступ України до ОЕСР: що це означає для бізнесу» зауважив Перший заступник Голови Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Ярослав Юрчишин.

Під час дискусії Ярослав Юрчишин відзначив внесок UNIC у розробку заходів спрямованих на подолання корупції. «Ви – великі молодці, внесли значну лепту в підготовку розділів про запобігання корупції у комерційному секторі Антикорупційної стратегії та Державної антикорупційної програми в процесі її підготовки та обговорення Національним агентством з питань запобігання корупції. Це те, що нам потрібно на шляху до ОЕСР (зокрема, реалізація Стамбульського плану дій проти корупції)».

За результатами проведеного заходу досягли згоди щодо продовження подальшої співпраці в напрямку антикорупційної експертизи галузевих законопроектів, які стосуються бізнесу.

«Приватні структури, що беруть на себе відповідальність запобігати корупції, це сила. Такий шлях до чесної конкуренції на ринку нам підходить», – підсумував Ярослав Юрчишин.