08 червня 18:27
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 8 червня 2023 року докладніше
05 червня 15:40
Всесвітній день навколишнього середовища докладніше
31 травня 15:44
Євроатлантична інтеграція України — гарантія міжнародної безпеки докладніше
29 травня 17:44
Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй докладніше
26 травня 12:18
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 25 травня 2023 року докладніше
25 травня 10:02
Потужна підтримка України нашими партнерами – це крок до перемоги! докладніше
23 травня 19:14
Інформація про участь народних депутатів України – членів Комітету з питань антикорупційної політики у засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України, яке відбулося 23 травня 2023 року докладніше
22 травня 15:28
Черговий блекаут Запорізької АЕС ставить під ризик ядерну та радіаційну безпеку докладніше
06 вересня 2022, 16:13

"Рамштайн-5": потужна оборонна підтримка України

 

195 добу Збройні Сили України героїчно боронять нашу землю - східний кордон Європи від російської навали.

За допомогою зброї, отриманої від США, країн Європейського Союзу, Великої Британії, українські військові відчутно послаблюють логістичні можливості росії на півдні та сході нашої держави шляхом нанесення точних ударів по зосередженню живої сили та техніки, командним центрам і вузлам матеріально-технічного забезпечення. Однак російська федерація продовжує обстрілювати українські міста ракетами.

Погляди всіх небайдужих на цьому тижні будуть прикуті до п’ятої зустрічі представників Контактної групи з питань оборони України, яка відбудеться 8 вересня на авіабазі Рамштайн у Німеччині, і на якій планується обговорення питання повномасштабної війни росії в Україні, а також різних безпекових питань, які постали перед партнерами та союзниками США.

Слід зазначити, що кожна попередня така зустріч була результативною для України та забезпечувала постачання різних видів озброєння, амуніції, тренування наших воїнів.

Вдячна головам оборонних відомств країн учасниць Контактної групи за спільну позицію у підтримці України – вона нині важлива й нагальна.

Україна, як і вчора, потребує систем протиповітряної і протиракетної оборони, а для ефективної деокупації захоплених росією територій не лише HIMARS, а й інших систем з великою дальністю дії.

Лише спільні зусилля дозволять відновити мир, посилити безпеку та сприятимуть стабільності у Європі. 

 

Заступник Голови Комітету                                                             О. МОШЕНЕЦЬ