21 вересня 10:52
Миру в Україні бути! докладніше
20 вересня 15:27
Верховна Рада України підтримала пропозицію Президента України щодо відкриття електронного реєстру декларантів докладніше
18 вересня 15:32
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 18 вересня 2023 року докладніше
13 вересня 09:20
Cаміт G20 та його рішення докладніше
13 вересня 09:18
Анастасія Радіна: понад усе – інтереси українського суспільства, що воює! докладніше
06 вересня 10:11
Верховна Рада України ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект щодо відновлення декларування докладніше
23 серпня 15:55
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 23 серпня 2023 року докладніше
08 серпня 16:42
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 08 серпня 2023 року докладніше
31 травня 2023, 15:44

Євроатлантична інтеграція України — гарантія міжнародної безпеки

 

Чотириста шістдесят друга доба широкомасштабної збройної агресії росії проти України: рф продовжує вести загарбницьку війну на українській землі, застосовуючи тактику терору, варварськи обстрілюючи цивільні об’єкти.

Вночі 30 травня ворог вкотре атакував Україну іранськими ударними безпілотниками Shahed-136/131. За повідомленням командування Повітряних Сил ЗСУ, росія здійснила пуски 31 дрона-камікадзе з півночі та півдня. Наша ППО спрацювала відмінно: 29 ударних БпЛА було знищено.  Однак, на жаль, є руйнування в шести районах Києва та жертви серед цивільного населення.

Київ був і залишається головною ціллю путіна.

Витримавши паузу у 50 днів, росія відновила масовані обстріли 28 квітня, запустивши одночасно 23 ракети, майже всі з яких були збиті нашими захисниками. А з травня такі масовані атаки стали практично щоденними. Так, рф атакувала Україну, зокрема Київ, 1, 3, 4, 8, 9, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 28, 29 та 30 травня, намагаючись виснажити нашу протиповітряну оборону та зламати силу духу українців. Але це неможливо!

Україна тримає безпековий фронт: українська армія щодня доводить професійність та мужність, а українська держава — готовність до вступу у НАТО.

Як повідомляє пресслужба НАТО, Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг, під час свого виступу 30 травня в Осло, анонсував проголошення союзниками України, напередодні та під час саміту НАТО у Вільнюсі, певних рішень, що допоможуть нашій державі виграти війну проти росії.

«Агресивна війна путіна проти України знаменує кінець світу, яким ми його знали. Те, що ми вирішимо робити і не робити зараз, визначить, як виглядатиме світ у найближчі десятиліття… Я очікую, що напередодні та під час саміту буде більше заяв та нових рішень. Ми не повинні дозволяти путіну продовжувати урізати європейську безпеку, і для цього нам потрібна структура, яка забезпечує довгострокову безпеку України», — сказав Єнс Столтенберг, додавши, що зараз НАТО працює над багаторічною програмою для України, щоб допомогти їй перейти від старих радянських — до сучасних стандартів і обладнання НАТО, а також допомогти Україні приєднатися до НАТО.

Дякую міжнародним партнерам за надзвичайну підтримку нашої держави. Сьогодні, як ніколи, важливо ухвалити вірні рішення від яких в подальшому залежатиме безпека не тільки України, а й усього світу!

 

Заступник голови Комітету                                        О. МОШЕНЕЦЬ