21 вересня 10:52
Миру в Україні бути! докладніше
20 вересня 15:27
Верховна Рада України підтримала пропозицію Президента України щодо відкриття електронного реєстру декларантів докладніше
18 вересня 15:32
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 18 вересня 2023 року докладніше
13 вересня 09:20
Cаміт G20 та його рішення докладніше
13 вересня 09:18
Анастасія Радіна: понад усе – інтереси українського суспільства, що воює! докладніше
06 вересня 10:11
Верховна Рада України ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект щодо відновлення декларування докладніше
23 серпня 15:55
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 23 серпня 2023 року докладніше
08 серпня 16:42
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 08 серпня 2023 року докладніше
29 травня 2023, 17:44

Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй

 

460-й день країна-агресор продовжує масовані обстріли всієї території України.

росіяни в ніч проти 28 травня, у День Києва, атакували столицю та інші міста України. Це одна з найбільших атак, через яку пройшла наша держава з початку широкомасштабного збройного вторгнення російських окупантів на українську землю. Загалом було зафіксовано 54 пуски рекордної кількості дронів-камікадзе.

Сьогодні, вдруге за добу російські загарбники балістичними та крилатими ракетами продовжили обстрілювати територію нашої держави. Під час цієї терористичної атаки найпотужніший удар був спрямований саме проти Київщини.

Попри це, силами та засобами протиповітряної оборони усі ворожі цілі було знищено. На превеликий жаль, є загиблі та постраждалі від ворожих атак. Однак, ми маємо віддати шану українським Захисникам, які героїчно боронять нашу незалежність і тримають опір, ціною власного життя.

Вчергове дякуємо за підтримку нашим міжнародних партнерів, які вірять в Україну та допомагають у боротьбі з країною-агресором.

29 травня у світі відзначається Міжнародний день миротворців Організації Об’єднаних Націй.

В Україні цей день був впроваджений Указом Президента «Про Міжнародний день миротворців» 30 квітня 2003 року. Українські миротворці входять до міжнародних місій з 1992 року.

Захист миру та безпеки у світі, на тлі російського військового вторгнення в Україну – займає важливе місце у міжнародному просторі.

Саме миротворча діяльність є одним із дієвих міжнародних механізмів врегулювання воєнно-політичних конфліктів, створення умов для нормалізації обстановки в конфліктних регіонах, відновлення та збереження миру.

Наразі, увесь світ спостерігає за повномасштабною війною в Україні.  Цей збройний конфлікт сьогодення впливає на всі сфери життєдіяльності держав, зокрема, включаючи політичні, економічні, соціальні аспекти та екологію.

Закликаю світових лідерів дотримуватися загальної стратегії протидії російській загрозі та тероризму на тлі  вторгнення в Україну.  Важливо не допустити ядерного шантажу України, оскільки це загроза не тільки для Україні, а й для усього світу.

 

Перший заступник Голови Комітету                                          Я. ЮРЧИШИН