03 лютого 17:04
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 03 лютого 2023 року докладніше
03 лютого 14:32
Активи країни-агресора мають працювати на Україну докладніше
31 січня 13:40
Геноциду не місце у сучасному світі! докладніше
27 січня 15:59
Потужне озброєння Україні — найкоротший шлях до Перемоги! докладніше
25 січня 16:01
Підтримка для України сьогодні – забезпечення миру завтра Саміт Україна - СЄ у Києві докладніше
24 січня 20:05
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 24 січня 2023 року докладніше
23 січня 18:26
Санкції проти росії формують дієву тактику «тисячі порізів» докладніше
20 січня 13:41
Від слів до дієвості докладніше
09 грудня 2022, 16:08

Новий пакет санкцій ЄС стосовно росії наближає Перемогу України

289 день триває повномасштабна війна росії проти України.

В паузах між масованим ракетним терором всієї території України, російські військові посилено поливають вогнем територіальні громади, розташовані поблизу районів ведення бойових дій. Щоденних невибіркових атак від застосування окупантами «Градів» і важкої артилерії зазнають, зокрема, Харківська, Дніпропетровська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Сумська області. Внаслідок таких обстрілів страждають люди, руйнуються і пошкоджуються приватні будинки, лінії електропередач, об’єкти цивільної інфраструктури тощо. 

Верховний комісар ООН з прав людини Фолькер Тюрк, який нещодавно відвідав Україну, сьогодні, на прес-конференції в Женеві зазначив, що країна потерпає через руйнування цивільної інфраструктури. «Сильно постраждала енергетика, система теплопостачання, електромережі, є люди, які живуть при мінусовій температурі без опалення, без електрики. Є також відключення електроенергії, тож ви можете уявити, що це мільйони людей, які потерпають від цього щодня».

Загалом, за даними Управління Верховного комісара ООН з прав людини з 24 лютого до 4 грудня 2022 року від рук російських окупантів постраждали 17 181 цивільна особа (1 199 дітей), з них 6 702 людини загинуло (у тому числі 424 дитини) та 10 479 людей поранено (у тому числі 775 дітей).

Затягування агресивної війни росії проти України є ризиком для всього світу. Тому, плани росії мають бути зруйновані.

Попри те, що міжнародні санкції підірвали низку секторів економіки країни-агресора, остання відшукує шляхи їх обходу. А це значить – потрібен їх постійний аналіз та перегляд.

Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн 7 грудня презентувала дев’ятий пакет санкцій проти росії, яким пропонується додати до санкційного списку: близько 200 фізичних осіб та компаній, серед яких військові, представники оборонпрому, члени держдуми і ради федерації, міністри, губернатори й політики; три російських банки – включно з повною забороною транзакцій російського банку розвитку регіонів; нові заходи експортного контролю щодо товарів подвійного призначення; заходи для ускладнення росії доступу до безпілотників, блокування ще чотирьох російських телеканалів в ефірі та на усіх платформах.

Закликаю країни Європейського Союзу посилювати тиск на рф для пришвидшення перемоги України у війні з росією та встановлення миру на всьому європейському континенті. Заступник Голови Комітету                                                           О. МОШЕНЕЦЬ