03 лютого 17:04
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 03 лютого 2023 року докладніше
03 лютого 14:32
Активи країни-агресора мають працювати на Україну докладніше
31 січня 13:40
Геноциду не місце у сучасному світі! докладніше
27 січня 15:59
Потужне озброєння Україні — найкоротший шлях до Перемоги! докладніше
25 січня 16:01
Підтримка для України сьогодні – забезпечення миру завтра Саміт Україна - СЄ у Києві докладніше
24 січня 20:05
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 24 січня 2023 року докладніше
23 січня 18:26
Санкції проти росії формують дієву тактику «тисячі порізів» докладніше
20 січня 13:41
Від слів до дієвості докладніше
07 грудня 2022, 17:23

Світ захоплюється професійністю, відвагою і рішучістю ЗСУ!

 

З 24 лютого 2022 року докорінно змінилося не лише життя українців, але й ставлення до України, до ЗСУ у світі. 

За довоєнними прогнозами західних спецслужб, Україна не мала потенціалу протистояти агресії рф довше, ніж 72 години. Однак, Збройні Сили України не тільки вистояли у перші дні повномасштабної війни, а й змусили російські війська відступати та ганебно втрачати свої позиції. Українські військові вже звільнили значну частину окупованих територій на Харківщині, Херсонщині та легендарний острів Зміїний. Наші воїни вражають світ своїм високим професіоналізмом та відвагою.

6 грудня українці святкували День Збройних Сил України. Сьогодні ЗСУ – це щит, який прикриває не лише Україну, а й увесь демократичний світ.

З цієї нагоди офіційні особи Європейського Союзу привітали українських воїнів та побажали Перемоги.

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що «увесь світ захоплюється хоробрістю українських воїнів, їхньою відвагою та рішучістю боронити свою Батьківщину», наголошуючи, що «українці та українки захищають свою націю та свою свободу».

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляйєн констатувала, що «сьогодні мужність має ім’я, і це ім’я – Україна. У мужності є обличчя – це обличчя українців та українок, які протистоять російській агресії».

Щиро вдячна нашим партнерам за підтримку української армії та віру в нашу Перемогу.

Однак, українська армія сьогодні потребує більше зброї,  потужних сучасних засобів протиповітряної та протиракетної оборони. Тому що ворог не зупиняється та продовжує свій терор, що наносить шкоду не тільки Україні, але й сусіднім державам. Ми маємо об’єднати наші дії та докласти всіх зусиль у боротьбі з російською агресією заради миру та спільної Перемоги.

російське зло потрібно зупинити!

 

Заступник голови Комітету                                                              О. МОШЕНЕЦЬ