03 лютого 17:04
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 03 лютого 2023 року докладніше
03 лютого 14:32
Активи країни-агресора мають працювати на Україну докладніше
31 січня 13:40
Геноциду не місце у сучасному світі! докладніше
27 січня 15:59
Потужне озброєння Україні — найкоротший шлях до Перемоги! докладніше
25 січня 16:01
Підтримка для України сьогодні – забезпечення миру завтра Саміт Україна - СЄ у Києві докладніше
24 січня 20:05
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 24 січня 2023 року докладніше
23 січня 18:26
Санкції проти росії формують дієву тактику «тисячі порізів» докладніше
20 січня 13:41
Від слів до дієвості докладніше
01 грудня 2022, 16:26

Вибір українців – Незалежність!

31 рік тому, цього дня, на Всеукраїнському референдумі щодо незалежності України 90,32% виборців дали ствердну відповідь – «Так, підтверджую» на запитання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?».

Вільне волевиявлення громадян в усіх наших областях, зокрема, Львівській, Донецькій, Чернігівській, Автономній Республіці Крим та місті Севастополі підтвердило відданість ідеалам демократії, свободи та побудови власної держави.

Сьогодні ці ідеали, на противагу путінському запереченню самого права українців на самовизначення, а української держави – на існування, українці виборюють ціною власного життя.

Цинічна російська агресія виглядає жалюгідно у порівнянні з прагненням цілого народу жити вільно. Багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії не знищили в українського народу прагнення до незалежності.

У цьому аспекті неможливо залишити поза увагою історично справедливе рішення, яке 30 листопада ухвалив Німецький Бундестаг, проголосувавши більшістю голосів подання під назвою «Голодомор в Україні: згадка – пам’ять – попередження». Німеччина визнала Голодомор 1932-1933 років геноцидом Українського народу.

Згуртованість та потужна протидія, у якій є місце людяності і підтримці, у тому числі світового масштабу, допоможуть вибороти обраний шлях.

Нації сильних та нездоланних є і завжди буде, що протиставити агресору.

 

 

Заступник Голови Комітету                                                               О. МОШЕНЕЦЬ