09 грудня 16:08
Новий пакет санкцій ЄС стосовно росії наближає Перемогу України докладніше
08 грудня 16:50
Допомога Україні – це внесок у світову безпеку! докладніше
07 грудня 17:23
Світ захоплюється професійністю, відвагою і рішучістю ЗСУ! докладніше
06 грудня 15:49
Країні-терористу місце на гальорці світового устрою докладніше
05 грудня 16:27
В очікуванні прийняття ООН резолюції щодо створення міжнародного трибуналу докладніше
02 грудня 15:23
За відновлення України повинна заплатити росія!!! докладніше
01 грудня 16:26
Вибір українців – Незалежність! докладніше
30 листопада 20:44
путін має понести покарання! Сучасний світ має бути безпечним! докладніше
16 листопада 2022, 17:36

Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 15 листопада 2022 року

 

15 листопада 2022 року під головуванням Голови Комітету Радіної А.О. відбулося засідання Комітету з питань антикорупційної політики у режимі відеоконференції.

Відповідно до вимог статті 55 Закону України "Про запобігання корупції" та статті 93 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України", Комітет на своєму засіданні розглянув у порядку антикорупційної експертизи 10 законопроектів. 

За результатами розгляду 6-ть законопроектів Комітетом визнані такими, що відповідають вимогам антикорупційного законодавства, 3-и законопроекти Комітетом визнані такими, що не відповідають вимогам антикорупційного законодавства, до 1-го законопроекту Комітетом висловлено зауваження.

На засіданні Комітету народні депутати України - члени Комітету, керуючись статтями 4, 13, 14 та ч. 3 статті 21 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», розглянули лист Голови конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Національного антикорупційного бюро України та надали роз’яснення щодо частини другої статті 6 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України».

Також, народні депутати України - члени Комітету, прийняли рішення звернутися до членів Комісії з проведення незалежної оцінки ефективності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції щодо інформування Комітету про стан проведення незалежної оцінки ефективності діяльності Національного агентства.