12 серпня 15:16
росія має бути виключена з Організації Об'єднаних Націй докладніше
11 серпня 17:28
Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 11 серпня 2022 року докладніше
09 серпня 09:28
російські військові наражають мільйони людей на ризик ядерної катастрофи докладніше
04 серпня 14:45
російська пропаганда – це зброя масового ураження! докладніше
02 серпня 16:40
росія вчиняє військові злочини та терор на території України докладніше
30 липня 11:56
росія - це держава-терорист! докладніше
29 липня 17:13
Для перемоги у війні багато зброї не буває! докладніше
28 липня 15:49
За посягання на Українську Державність винні понесуть покарання докладніше
30 липня 2022, 11:56

росія - це держава-терорист!

 

Сьогодні 157-й день Великої війни, яку розпочала росія на території України. 

29 липня 2022 року держава-окупант нанесла удар по території виправної колонії № 120 у тимчасово окупованому селі Оленівка Волноваського району Донецької області. Внаслідок цього загинуло близько 40 осіб та 130 – отримали поранення.

Окупанти рф навмисне здійснили прицільний артилерійський обстріл виправної установи в населеному пункті Оленівка, де утримувалися українські полонені.

Вибух в окупованій росією Оленівці, який забрав життя близько 40 осіб українських військовополонених, є черговим жахливим воєнним злочином путінського режиму, спрямованим на приховування масових страт та тортур українських воїнів. Це чергове порушення Женевської конвенції про військовополонених, а також принципів поваги до прав людини, міжнародного права та порядку. 

росія веде агресивну війну проти України, вчиняє тяжкі воєнні злочини та злочини проти людяності, намагається залякати цивільне населення в Україні, а також залякати сусідні держави.

Необхідно продовжувати надавати Україні сучасні танки, бойові літаки, далекобійне важке озброєння для успішного контрнаступу та відновлення територіальної цілісності України.

Бо сьогоднішній ракетний обстріл Харкова близько третьої години ночі, снаряд потрапив в будівлю одного із навчальних закладів, це ще одне підтвердження тому, що росія вчиняє акти державного терору проти України. Вбиває тисячі мирних людей, жінок, дітей, знущається над військовополоненими, руйнує нашу країну.

Путінський режим є терористичним і за злочини проти України має бути притягнутим до відповідальності.

Вдячний Сенату США за одноголосне схвалення резолюції, в якій закликав Держдепартамент оголосити росію державою-спонсором тероризму за дії у Чечні, Грузії, Сирії та Україні.

Закликаю світових лідерів - наших міжнародних партнерів жорстко засудити останні воєнні злочини вчинені російськими військовими та визнати росію державою-терористом, а також сприяти подальшому посиленню економічних санкцій проти росії.

росія – це держава-терорист! Разом ми маємо її зупинити!


Перший заступник Голови Комітету Я. ЮРЧИШИН