12 серпня 15:16
росія має бути виключена з Організації Об'єднаних Націй докладніше
11 серпня 17:28
Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 11 серпня 2022 року докладніше
09 серпня 09:28
російські військові наражають мільйони людей на ризик ядерної катастрофи докладніше
04 серпня 14:45
російська пропаганда – це зброя масового ураження! докладніше
02 серпня 16:40
росія вчиняє військові злочини та терор на території України докладніше
30 липня 11:56
росія - це держава-терорист! докладніше
29 липня 17:13
Для перемоги у війні багато зброї не буває! докладніше
28 липня 15:49
За посягання на Українську Державність винні понесуть покарання докладніше
27 липня 2022, 16:20

Спонсори війни в Україні

Попри те, що триває 154-й день війни, яку розпочала росія проти України, в росії залишаються міжнародні компанії, які продовжують сплачувати податки, з яких країною-агресором фінансуються вбивства цивільних та дітей в Україні.

російська агресія проти України об’єднала весь цивілізований світ та відповідальний бізнес. Від початку російського вторгнення в Україну західні компанії повністю припинили, або призупинили свою діяльність на території країни-агресора.

В окремих випадках таке рішення бізнес ухвалював під впливом західних санкцій, а в інших — із солідарності з Україною.

Однак, деякі міжнародні компанії вирішили заплющити очі на вбивства українського народу та пожертвувати своєю діловою репутацією і людськими цінностями заради прибутків та залишаються вести бізнес на території країни-агресора:

-      іспанський виробник цукерок на паличці “Chupa Chups”;

-      американська компанія Kellogg’s, яка виготовляє чіпси під ТМ “Pringles”;

-      німецький виробник шоколаду та солодощів “Ritter Sport”.

Ці міжнародні компанії продовжують продавати свої товари або надавати послуги росіянам, сплачуючи податки до бюджету окупантів.

У будь-якому разі тимчасовий чи постійний вихід компаній з російського ринку завдає економіці агресора багатомільярдних збитків у вигляді недоотриманих податків до російського бюджету, кошти якого спрямовуються на фінансування вбивств українських дітей та знищення наших українських міст.

Поки ці міжнародні компанії продовжують свій бізнес в росії, в Україні від армії агресора гинуть невинні діти та мирні жителі.

Сьогодні вночі, 27 липня 2022 року, російські війська обстріляли Дніпропетровщину. Окупанти накрили вогнем Нікопольський та Криворізький райони області. По Нікопольському району ворог двічі ударив із «Градів», випустив близько 40 снарядів. У Марганці поранено 54-річну жінку, яка зараз перебуває у лікарні. У місті пошкоджені вісім п’ятиповерхівок, лікарня, дитячий садок і транспорт промислового підприємства. По Зеленодольській громаді ворог поцілив зі ствольної артилерії. У Великій Костромці пошкоджено лінію електропередач. Село частково без світла.

Шокуюча для нас статистика - понад 70% росіян підтримують власного диктатора та вважають, що росія рухається в правильному напрямку. Отже, переважна більшість росіян не страждає від путінського режиму, а є його прихильниками.

Ба більше, вони підтримують війну. росіяни виступають за те, аби їх війська вбивали українців та ґвалтували українських жінок і дітей.

Служба безпеки України неодноразово публікувала записи розмов окупантів між собою та з їхніми родичами, на яких чути, що вони не вважають українців за людей.

У цій війні Україна платить жахливу ціну: десятки тисяч життів мирних жителів, падіння від третини до половини економіки країни, тисячі зруйнованих будинків та інфраструктурних об'єктів.

Припиніть свій кривавий бізнес, досить спонсорувати війну проти України!

Необхідно продовжувати обмежувальні політичні та економічні заходи проти росії!

Необхідно зупинити спонсорство війни росії в Україні!

 

Заступник Голови Комітету   О. МОШЕНЕЦЬ