12 серпня 15:16
росія має бути виключена з Організації Об'єднаних Націй докладніше
11 серпня 17:28
Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 11 серпня 2022 року докладніше
09 серпня 09:28
російські військові наражають мільйони людей на ризик ядерної катастрофи докладніше
04 серпня 14:45
російська пропаганда – це зброя масового ураження! докладніше
02 серпня 16:40
росія вчиняє військові злочини та терор на території України докладніше
30 липня 11:56
росія - це держава-терорист! докладніше
29 липня 17:13
Для перемоги у війні багато зброї не буває! докладніше
28 липня 15:49
За посягання на Українську Державність винні понесуть покарання докладніше
26 липня 2022, 12:08

Незламність української нації як символ мужності та свободи

 

«У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю»!

Цей крилатий вислів Євгена Коновальця сьогодні стає девізом українських воїнів, які мужньо виборюють свободу та незалежність України.

Вісім років та п’ять місяців війни не зламало Україну і не зламає. Українські військові гідно стримують російських загарбників, які нахабно намагаються окупувати нашу землю. Ворог не відмовився від своїх нездорових амбіцій і робить все можливе, щоб знищити Україну та відновити росію як імперську державу, вдаючись при цьому до самих огидних та заборонених методів ведення війни.

Розуміючи загарбницькі апетити окупантів, які не мають меж та правил, міжнародна спільнота  стала на захист Української нації, України та її державності.

28 липня Україна вперше буде відзначати День Української Державності.

«Вперше. Відзначимо в час такої жорстокої війни. – на шостому її місяці. Але відзначимо. Попри все. Бо українців не зламати. День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру.

Зараз у багатьох подвигах наших воїнів, у мудрості наших людей у боях, навіть просто в розмовах звичайних українців про те, що відбувається, ми можемо побачити, ми можемо почути і зрозуміти приклади таких же характерів, але сотні років тому. Можемо побачити приклади такої ж хоробрості, такого ж ставлення до життя, і, найголовніше, – ставлення до України й до ворога.

Лише ті, хто абсолютно не знає правди історії й абсолютно не відчуває її сенсу, могли ухвалити рішення атакувати нас. Після всього, що пройшов наш народ, після всього, чого ми навчилися за століття. Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало не раз. Не цього разу! Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо», - заявив у своєму зверненні Президент України.

З цієї нагоди найближчим часом заплановані важливі візити наших міжнародних партнерів, які об’єднанні нашим незламним духом та бажанням допомогти Україні вистояти і перемогти.

Дякую всім нашим міжнародним друзям за надану допомогу, за віру в Україну та її непохитну державність. Будь яка підтримка України сьогодні є надважливим аспектом у відродженні та процвітанні нашої держави.

Дуже дякую нашим захисникам, які відважно боронять рідну землю та, ціною власного життя, відвойовують кожен її сантиметр.

Незламність української нації стає символом мужності та свободи, перемоги демократії над автократією, а також прикладом для усього світу, як самовіддано треба захищати свою Батьківщину!


Пеерший заступник Голови Комітету       Я. ЮРЧИШИН