12 серпня 15:16
росія має бути виключена з Організації Об'єднаних Націй докладніше
11 серпня 17:28
Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 11 серпня 2022 року докладніше
09 серпня 09:28
російські військові наражають мільйони людей на ризик ядерної катастрофи докладніше
04 серпня 14:45
російська пропаганда – це зброя масового ураження! докладніше
02 серпня 16:40
росія вчиняє військові злочини та терор на території України докладніше
30 липня 11:56
росія - це держава-терорист! докладніше
29 липня 17:13
Для перемоги у війні багато зброї не буває! докладніше
28 липня 15:49
За посягання на Українську Державність винні понесуть покарання докладніше
18 липня 2022, 15:45

росія-держава спонсор тероризму

 

145 день як в Україні триває повномасштабна війна розпочата росією. росія щодня нагадує, що в її арсеналі є далекобійна зброя, яка може нести смерть і руйнування далеко від лінії зіткнення.

У Вінниці 14 липня 2022 року, внаслідок ракетного обстрілу росії, загинуло 23 людини, троє з них – діти. 197 постраждалих звернулися по допомогу. 11 людей досі залишаються зниклими безвісти. Миколаїв – 4 влучання у навчальний корпус педагогічного університету. Травмовано 2 особи. Ще 4 влучання в корпус Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. росія поводиться як держава-терорист, обстрілюючи цивільне населення.  

Сьогодні вночі 18 липня 2022 року, під час повітряної тривоги в Миколаєві, знову пролунало щонайменше 10 потужних вибухів. росія навмисне жорстоко та цілеспрямовано обстрілює цивільне населення, щоб зламати волю України до спротиву.

Наразі, в Україні більше немає такого поняття як безпека. російські ракетні удари — які, як стверджує москва, спрямовані на військові цілі — можуть бути завдані будь-де у будь-який час і мати жахливі наслідки.

росія цинічно і зухвало обірвала життя багатьох вінничан якраз у той час, коли в Нідерландах, у Гаазі, відбувалася конференція щодо російських воєнних злочинів. Конференція, на якій вирішували, що потрібно зробити, щоб кожен російський військовий був покараний.

росія вбиває саме тоді, коли її попередні злочинні дії є предметом міжнародного обговорення. Цим росія демонструє своє ставлення і до міжнародного права, і до Європи, і до всього цивілізованого світу.

росію потрібно визнати державою – спонсором тероризму.

Визнання росії спонсором тероризму призведе до жорстких економічних й політичних санкцій відносно неї та матиме важливі правові наслідки в умовах війни в Україні, тому діяти потрібно невідкладно.

росія тероризує український народ! Звірства російської армії, вчинені на території України, виходять за межі цивілізованої людської поведінки.

Закликаю світових лідерів визнати росію - державою спонсором тероризму!

Визнання росії спонсором тероризму ще більше обмежить можливості російської влади щодо фінансування війни в Україні.

Ми повинні зупинити росію та вбивство українців!

 

Заступник Голови Комітету  О. МОШЕНЕЦЬ