28 травня 09:52
Компанії, яким прибуток дорожчий за репутацію докладніше
27 травня 12:11
Відсутність продовольчої безпеки - це недоїдання та масовий голод докладніше
26 травня 16:46
Україні необхідні потужні системи ППО, щоб зберегти життя людей докладніше
25 травня 09:30
Українці в полоні докладніше
24 травня 13:55
Час посилити санкції проти рф! докладніше
23 травня 10:44
Покарання росії за воєнні злочини в Україні має бути невідворотнім докладніше
21 травня 20:00
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 21 травня 2022 року докладніше
21 травня 08:35
Вимога надання Україні ППО та наступальної зброї – Україна сама себе і Європу захистить, тільки потрібна зброя докладніше
14 травня 2022, 06:10

Підтримка Нідерландами України

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте став другим світовим лідером, який у форматі відеозвернення виголосив промову перед народними депутатами України.

Марк Рютте у своєму відеозверненні визнав, що російська агресія проти України є невиправданою й руйнівною, заснованою на брехні. Російська агресія є абсолютно безпрецедентною, як і мужність та героїзм українців у боротьбі за свободу.

Окрім того, за словами Прем'єр-міністра Нідерландів, «ця війна – за наше спільне майбутнє» і тому Нідерланди вже надають та готові й надалі надавати військову допомогу Україні.

Так, від початку бойових дій Нідерланди поставили Україні боєприпаси, гвинтівки, зенітне озброєння та реактивні гранатомети. Також надали гуманітарну допомогу на суму 40 мільйонів євро для постраждалих від війни в Україні та допомогли з прихистком майже 50 тисячам українців, які були вимушені рятуватися від війни за кордон.

Нідерланди у співпраці з Німеччиною нададуть Україні броньовані самохідні артилерійські установки — Рanzerhaubitze 2000 (PzH 2000).

Прем’єр-міністр Нідерландів відзначив, що колективні санкції, накладені на рф є безпрецедентними, але необхідно робити більше і якомога швидше. Санкції мають бути чинні аж поки російська агресія не закінчиться і не відновиться український суверенітет.

Марк Рютте наголосив, що країни-члени Європейського Союзу повинні залишатися єдними і об'єднаними в підтримці України у боротьбі проти російської агресії, навіть якщо ціна підтримки буде високою. Так як вона не вища за життя і свободу українців.

Вдячна за підтримку Прем'єр-міністру Нідерландів Марку Рютте, який завершив свою промову словами "Слава Україні!".

Заступник голови Комітету О. Мошенець