28 травня 09:52
Компанії, яким прибуток дорожчий за репутацію докладніше
27 травня 12:11
Відсутність продовольчої безпеки - це недоїдання та масовий голод докладніше
26 травня 16:46
Україні необхідні потужні системи ППО, щоб зберегти життя людей докладніше
25 травня 09:30
Українці в полоні докладніше
24 травня 13:55
Час посилити санкції проти рф! докладніше
23 травня 10:44
Покарання росії за воєнні злочини в Україні має бути невідворотнім докладніше
21 травня 20:00
Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 21 травня 2022 року докладніше
21 травня 08:35
Вимога надання Україні ППО та наступальної зброї – Україна сама себе і Європу захистить, тільки потрібна зброя докладніше
23 квітня 2022, 12:54

Посилення санкцій проти росії

Два місяці триває повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Наразі російські окупанти сконцентрували свої сили на сході та півдні України. Керівництво рф оголосило про «другу фазу» війни проти України і планує повністю окупувати Донбас і південь України, забезпечивши сухопутний коридор до Криму.

Атаками російських окупантів практично знищене місто Маріуполь, зокрема, Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча та «Азовсталь», а у бомбосховищах останнього укривається від обстрілів щонайменше тисяча цивільних громадян, серед яких багато дітей.

Не припиняє рф обстрілювати і бомбардувати інші мирні міста та села України з артилерії, ракетами, авіабомбами руйнуючи цивільну інфраструктуру та вбиваючи населення.

На Херсонщині російські окупанти готуються до проведення незаконного референдуму щодо створення так званої «Херсонської народної республіки». Запланований рф на окупованих територіях «перепис населення» та мобілізація чоловіків до окупаційних військ - міжнародний злочин.

Україні необхідна подальша підтримка світу, щоб якнайшвидше зупинити агресора і повернути свої території та стабільність.

Закликаю міжнародних партнерів запроваджувати нові посилені санкції проти росії.

Потрібно негайно виключити рф з усіх міжнародних фінансових інституцій, країні-агресору не місце серед членів Міжнародного валютного фонду, Світового банку і Великої двадцятки.

Потрібно запровадити спеціальний податок за війну. Такий податок має нараховуватися на всі без виключення торговельні операції з рф державою-агресором та з російськими компаніями. Також податок на всі експортно-імпортні операції та фінансові операції, які ще не заблоковані.

Потрібно продовжувати відключати від сервісів обміну фінансовими повідомленнями, зокрема банківської платіжної системи SWIFT та китайської CIPS (Cross-Border Interbank Payment System) усі російські банки та російські юридичні особи, понад 50% яких належать цим банкам.

Як мудро зауважив прем’єр-міністр Великої  Британії Борис Джонсон, не варто домовлятися з крокодилом, який жує твою ногу. Агресор зупиниться там, де його зупинять!

Наразі дуже важливо чинити максимальний тиск на росію. Необхідно продовжувати вводити жорсткі санкції проти рф, щоб зупинити агресора.

Заступник Голови Комітету   О. Мошенець