12 серпня 15:16
росія має бути виключена з Організації Об'єднаних Націй докладніше
11 серпня 17:28
Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 11 серпня 2022 року докладніше
09 серпня 09:28
російські військові наражають мільйони людей на ризик ядерної катастрофи докладніше
04 серпня 14:45
російська пропаганда – це зброя масового ураження! докладніше
02 серпня 16:40
росія вчиняє військові злочини та терор на території України докладніше
30 липня 11:56
росія - це держава-терорист! докладніше
29 липня 17:13
Для перемоги у війні багато зброї не буває! докладніше
28 липня 15:49
За посягання на Українську Державність винні понесуть покарання докладніше
16 грудня 2021, 13:42

Підкомітет з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики підсумував результати своєї діяльності у 2021 році

У вівторок, 14 грудня 2021 року, відбулося засідання підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, під час якого голова підкомітету Чорний В.І. поінформував про звернення від голови Саратської селищної ради Одеської області Райчевої В. щодо можливих корупційних дій попереднього голови вказаної ради.

За результатами обговорення вказаного питання, підкомітет прийняв рішення звернутися до Міністерства внутрішніх справ України  щодо організації перевірки інформації, наведеної у зверненні.

Крім того, голова підкомітету Чорний В.І. ознайомив членів підкомітету зі зверненням громадян - ошуканих інвесторів будівництва ЖК «Флагман» та ЖК «Родинний затишок».

Присутніми на засіданні членами підкомітету підтримано пропозицію про направлення вказаного звернення до профільного Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування для розгляду та належного реагування.

Також, учасники засідання заслухали та взяли до відома інформацію, надану Державною аудиторською службою України і Офісом Генерального прокурора, за результатами перевірки звернення громадянина Максимова Д.А. щодо можливих корупційних правопорушень у Державному концерні «Укроборонпром».


На завершення, народні депутати України – члени підкомітету обговорили результати його роботи у 2021 році та затвердили розклад засідань на перше півріччя 2022 року.