Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 7 травня 2024 року

07 травня 2024, 18:44

 

Сьогодні, 07 травня 2024 року, відбулось засідання Комітету з питань антикорупційної політики, під головуванням Голови Комітету Анастасії Радіної.

Згідно з порядком денним, на засіданні заслухано і обговорено інформацію Національного агентства з питань запобігання корупції щодо ходу проміжної перевірки декларацій суб’єктів декларування з числа військовослужбовців, які проходять службу у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, а також членів військово-лікарських комісій.

За результатами обговорення Комітетом законопроектів, в рамках антикорупційної експертизи, такими, що не відповідають вимогам антикорупційного законодавства визнано проекти законів: «Про внесення змін до деяких законів України щодо механізму захисту права власності третіх осіб» (реєстр. № 11195), «Про внесення змін до Розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо особливостей призначення на посаду судді в умовах воєнного стану» (реєстр. № 9439).

Окрім того, за результатами розгляду інших законопроектів п’ятнадцять  законопроектів визнано такими, що відповідають вимогам антикорупційного законодавства, із них до чотирьох реєстр. №№ 10311, 9362-1, 11134 доопрацьований та 11135 Комітетом висловлено зауваження.