Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики

20 лютого 2024, 17:33

 

У вівторок, 20 лютого 2024 року, відбулось засідання Комітету з питань антикорупційної політики у режимі відеоконференції, під головуванням Голови Комітету Анастасії Радіної.

Окрім народних депутатів України – членів Комітету участь у засіданні взяли народний депутат України Олексій Мовчан, представники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Міністерства юстиції України та Фонду державного майна України.

Учасники засідання обговорили проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності діяльності у сфері виявлення, розшуку та управління активами» (реєстр. № 10069), яким пропонується підвищити прозорість сфери виявлення, розшуку активів, забезпечити ефективну міжвідомчу взаємодію органів, усунути існуючі неточності та уніфікувати правові норми.

За результатами обговорення Комітет звернув увагу на окремі положення законопроекту, які потребують доопрацювання до другого читання та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти проект Закону реєстр. № 10069 за основу.

Окрім того, за результатами розгляду інших законопроектів до двох законопроектів реєстр. № 10308 та № 10399 Комітетом висловлено зауваження ще три визнано такими, що відповідають вимогам антикорупційного законодавства.

Також, Комітет розглянув та затвердив письмовий звіт про підсумки своєї роботи у період десятої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.