Комітет з питань антикорупційної політики розглянув законопроекти, підготовлені до другого читання

06 грудня 2023, 17:23

 

Сьогодні, 06 грудня 2023 року відбулось засідання Комітету з питань антикорупційної політики у режимі відеоконференції, під головуванням Голови Комітету Анастасії Радіної.

Окрім народних депутатів України – членів Комітету участь у засіданні взяв Міністр юстиції України Денис Малюська.

На засіданні Комітет розглянув проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" щодо посилення інституційної спроможності Національного антикорупційного бюро України» (реєстр. № 10203-1), яким пропонується поетапно збільшити граничну чисельність органу на 300 осіб.

Також було розглянуто проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо приведення окремих положень у відповідність до висновків Європейської Комісії щодо України» (реєстр. № 10262), яким пропонується скасувати обмеження повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції в частині проведення повторної перевірки активів, за наявності нової інформації, а також з’ясування походження майна набутого особою до призначення на відповідну посаду державної служби.

За результатами обговорення народні депутати України - члени Комітету з питань антикорупційної політики ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти вищезазначені законопроекти в другому читанні та в цілому.

Крім того, було затверджено пропозиції до проекту Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2024 рік.