11 серпня 2022, 17:28

Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 11 серпня 2022 року

 

11 серпня 2022 року під головуванням Голови Комітету Радіної А.О. відбулося засідання Комітету з питань антикорупційної політики у режимі відеоконференції.

На виконання Постанови Верховної Ради України «Про  деякі заходи щодо виконання зобов’язань України у сфері європейської інтеграції» (№ 2483-ІХ від 29.07.2022 року) Комітет створив підкомітет з питань адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС), виконання міжнародно-правових зобов'язань України у сфері європейської інтеграції.

Рішенням Комітету затверджено предмет відання підкомітету та його персональний склад. Головою підкомітету обрано народного депутата України - члена Комітету Жмеренецького О.С.

Крім того, відповідно до вимог статті 55 Закону України "Про запобігання корупції" та статті 93 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України", Комітет на своєму засіданні розглянув у порядку антикорупційної експертизи 9-ть законопроектів. За результатами розгляду 2 законопроекти Комітетом визнані такими, що не відповідають вимогам антикорупційного законодавства, до 5 законопроектів Комітетом висловлено зауваження.