Потужне озброєння України – це щит Європи та цивілізованого світу

15 липня 2022, 12:17

 

Наслідуючи гітлера з планами «остаточно вирішити єврейське питання», вранці 24 лютого 2022 року путін розпочав широкомасштабне вторгнення до України, бажаючи «остаточно вирішити українське питання». Він наказав своїм військам атакувати Київ та інші українські міста і села під приводом так званої спецоперації з «денацифікації» та «демілітаризації» України. Питання планували вирішити протягом лічених днів.

          Але путін не зміг досягти заявлених цілей. Козацький дух, незламність та усвідомлення ціни свободи – це генетичний код української нації, яка сто сорок другий день мужньо тримає оборону.

           Сьогодні ворог зосередив основні сили на півночі Луганської та Донецької областей. Разом з тим, в агонії росія посилила ракетні удари по містам України – Харкову, Запоріжжю, Краматорську, Слов’янську, Часовому Яру, Кременчуку, Миколаєву, Вінниці, іншим регіонам, безжально забираючи життя цивільного населення, зокрема дітей.

          За офіційними даними, з початку війни в Україні від рук російських окупантів постраждало 1009 дітей, з яких 352 – загинуло, понад 657 – отримали поранення різного ступеню тяжкості.

         

Учора,14 липня, ворог жорстоко атакував ракетами Вінницю. Внаслідок цієї терористичної атаки загинуло десятки людей. І знову цивільні, і знову діти…

         

Цей варварський теракт був здійснений саме під час конференції в Гаазі, присвяченої відповідальності рф за злочини, що вона вчинила в Україні.

          Злочинці мають понести заслужене покарання за кожне відібране життя, за біль, за страх, за дитячі сльози.

          Злочинців треба зупинити! Збройні Сили України сьогодні героїчно демонструють професіоналізм, відвагу й відданість своїй країні.

          Щодня ЗСУ завдають нищівних втрат ворогу. За офіційними даними, станом на сьогодні, українська армія знищила вже 38 000 російських окупантів, 1672 ворожих танків, 220 літаків, 188 гелікоптерів, 155 крилатих ракет та багато іншої ворожої техніки.

          Розуміючи масштаби загрози цивілізованому світу, наші союзники роблять життєво важливі кроки. Дякуємо партнерам за надання Україні зброї, яку вже наші мужні захисники успішно застосовують на полі бою у боротьбі з рашистами.    

          Проте Україна сьогодні конче потребує ще більше важкої та високоточної зброї. Забезпечення належним та потужним озброєнням ЗСУ є одним з вирішальних чинників, що робить  нашу сильну країну справжнім щитом Європи та всього цивілізованого світу.

                     

Заступник голови Комітету   О. МОШЕНЕЦЬ