Текстові публікації - Нові надходження https://crimecor.rada.gov.ua Верховна Рада України росія має бути виключена з Організації Об'єднаних Націй https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74765.html Fri, 12 Aug 2022 15:16:03 GMT Інформація про засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 11 серпня 2022 року https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74764.html Thu, 11 Aug 2022 17:28:38 GMT російські військові наражають мільйони людей на ризик ядерної катастрофи https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74761.html Tue, 09 Aug 2022 09:28:26 GMT російська пропаганда – це зброя масового ураження! https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74760.html Thu, 04 Aug 2022 14:45:14 GMT росія вчиняє військові злочини та терор на території України https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74759.html Tue, 02 Aug 2022 16:40:49 GMT росія - це держава-терорист! https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74758.html Sat, 30 Jul 2022 11:56:49 GMT Для перемоги у війні багато зброї не буває! https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74757.html Fri, 29 Jul 2022 17:13:32 GMT За посягання на Українську Державність винні понесуть покарання https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74756.html Thu, 28 Jul 2022 15:49:09 GMT Спонсори війни в Україні https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74755.html Wed, 27 Jul 2022 16:20:37 GMT Незламність української нації як символ мужності та свободи https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74754.html Tue, 26 Jul 2022 12:08:04 GMT Без сумнівів, росія – держава-спонсор тероризму https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74753.html Mon, 25 Jul 2022 17:40:19 GMT Нова військова допомога Україні – це шлях до Перемоги! https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74752.html Sat, 23 Jul 2022 14:53:33 GMT Україна очікує від західних партнерів постачання сучасних систем протиповітряної оборони задля протидії російським атакам. https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74751.html Fri, 22 Jul 2022 18:09:43 GMT Ядерний тероризм росії – загроза для усього людства ! https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74749.html Thu, 21 Jul 2022 16:33:21 GMT Члени Комітету з питань антикорупційної політики передали військове спорядження захисникам Харківщини https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74748.html Wed, 20 Jul 2022 20:26:04 GMT Четверта зустріч контактної групи щодо оборони України у форматі Рамштайн https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74747.html Wed, 20 Jul 2022 13:09:08 GMT Злочинні дії путіна і його поплічників мають бути покарані https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74744.html Tue, 19 Jul 2022 19:18:39 GMT росія-держава спонсор тероризму https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74743.html Mon, 18 Jul 2022 15:45:31 GMT Непохитне прагнення українського народу мати суверенну державу https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74742.html Sat, 16 Jul 2022 15:19:49 GMT Інформація про результати засідання Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, яке відбулося 15 липня 2022 року https://crimecor.rada.gov.ua/news/main_news/74741.html Fri, 15 Jul 2022 22:55:37 GMT