12 травня 2023, 14:31

Ярослав Юрчишин: Приватні структури, що запобігають корупції, це сила

 

Бізнес максимально зацікавлений протидіяти корупції. Це практика європейських країн, коли соціально відповідальні компанії допомагають своїй державі ідентифікувати шкідників та карати їх за хабарі. Адже всі свідомі організації хочуть працювати в умовах рівної конкуренції.

Про це, у четвер 11 травня 2023 під час свого виступу на заході від Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC) в рамках дискусії «Вступ України до ОЕСР: що це означає для бізнесу» зауважив Перший заступник Голови Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Ярослав Юрчишин.

Під час дискусії Ярослав Юрчишин відзначив внесок UNIC у розробку заходів спрямованих на подолання корупції. «Ви – великі молодці, внесли значну лепту в підготовку розділів про запобігання корупції у комерційному секторі Антикорупційної стратегії та Державної антикорупційної програми в процесі її підготовки та обговорення Національним агентством з питань запобігання корупції. Це те, що нам потрібно на шляху до ОЕСР (зокрема, реалізація Стамбульського плану дій проти корупції)».

За результатами проведеного заходу досягли згоди щодо продовження подальшої співпраці в напрямку антикорупційної експертизи галузевих законопроектів, які стосуються бізнесу.

«Приватні структури, що беруть на себе відповідальність запобігати корупції, це сила. Такий шлях до чесної конкуренції на ринку нам підходить», – підсумував Ярослав Юрчишин.