22 вересня 2022, 14:19

Європейський Союз продовжує підтримувати Україну новими санкціями проти росії

 

Попри 212-й день повномасштабної війни, розпочатої росією, захоплення  значної частини півдня та сходу України, українські Захисники своїми рішучими і героїчними діями продовжують захищати життя українців, відновлюють безпеку та територіальну цілісність.

Оголошена 21 вересня путіним «часткова мобілізація» та анонсування  референдумів на окупованих українських територіях, це не що інакше, як успішні дії української армії та страх ворога не втримати ці території.

Виснаженість російської орди запеклому опору Збройних сил України спостерігається і сьогодні.

Дивлячись на справжнє обличчя і дії кремлівського диктатора, об’єднаний у готовності допомогти Україні демократичний світ, вже за кілька годин після оголошення російської мобілізації, домовляється про нові обмеження проти росії.

Міністри закордонних справ 27 країн, перебуваючи у Нью-Йорку на щорічних зборах світових лідерів в ООН, ухвалили політичне рішення щодо підготовки восьмого пакету санкцій проти рф, який стосуватиметься важливих секторів російської економіки, додаткового списку фізичних осіб, відповідальних за агресивну війну проти України, заборону імпорту російських алмазів та інших предметів розкоші, а також домовилися продовжити постачання зброї до України.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель у своєму виступі перед журналістами наголосив, що Євросоюз має намір у найкоротші терміни запровадити нові санкції.

Наступну офіційну зустріч Міністри ЄС планують провести у середині жовтня, коли пакет санкцій і буде офіційно оформлений.      

Щира вдячність народам і лідерам багатьох країн світу за підтримку України та необхідну допомогу, надану для захисту від орди нахабних московитів.

 

Перший заступник Голови Комітету                                              Я. ЮРЧИШИН