Аудіо - Нові надходження http://192.168.6.45 Верховна Рада України Аудіозаписи засідань Комітету за грудень 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/73482.html Thu, 07 Dec 2017 10:18:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за листопад 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/73470.html Wed, 29 Nov 2017 14:30:51 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за жовтень 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/73374.html Fri, 13 Oct 2017 11:48:26 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за вересень 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/73395.html Wed, 20 Sep 2017 11:50:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за липень 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/73396.html Sun, 20 Aug 2017 12:22:51 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за червень 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/73397.html Tue, 20 Jun 2017 12:34:02 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за травень 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/73398.html Sat, 20 May 2017 14:32:36 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за квітень 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/73399.html Thu, 20 Apr 2017 14:49:00 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за березень 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/73400.html Mon, 20 Mar 2017 15:04:58 GMT Аудіозаписи засідань Комітету за лютий 2017 року http://192.168.6.45/audio/audio_zasidkom/72598.html Wed, 01 Feb 2017 11:44:20 GMT