Головна » Новини

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ
версія для друку
18 травня 2017
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО ПАРЛАМЕНТСЬКИХ СЛУХАНЬ

 

У відповідності до вимог статті 18 Закону України «Про запобігання корупції» та згідно з прийнятою 16 травня 2017 року Постановою Верховної Ради України, у залі пленарних засідань Верховної Ради України 24 травня цього року о 15:00 відбудуться парламентські слухання на тему: «Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні».

Також у відповідності до статті 21 вказаного Закону передбачено право громадських об’єднань, їх членів або уповноважених представників, а також окремих громадян в діяльності щодо запобігання корупції брати участь у парламентських слуханнях.

Виходячи з викладеного, та з метою забезпечення підготовки і проведення даних слухань, заявки для участі у парламентських слухань (із зазначенням П.І.Б. та інформації, який регіон України представляє учасник) необхідно подавати до Комітету до 22 травня 2017 року в електронному варіанті на адресу: crimecor@rada.gov.ua

Для проходження на парламентські слухання до адміністративної будівлі Верховної Ради України необхідно пред’являти паспорт.

 

Для отримання інформації щодо підтвердження Вашої участі у слуханнях, необхідно з 23 травня 2017 року звертатись за телефонами 255-35-03, 255-23-40.

 

 

Інформаційна підтримка - секретаріат Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією