Головна » Новини

Про проведення парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".
версія для друку
16 травня 2017
Про проведення парламентських слухань на тему: "Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні".

Верховна Рада України щороку не пізніше 1 червня проводить парламентські слухання з питань щодо протидії корупції, затверджує та оприлюднює щорічну національну доповідь щодо реалізації засад антикорупційної політики.

У відповідності до вимог статті 18 Закону України «Про запобігання корупції» та згідно з прийнятою 16 травня 2017 року Постановою Верховної Ради України, у залі пленарних засідань Верховної Ради України 24 травня цього року о 15:00 відбудуться парламентські слухання на тему: «Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні».

Під час проведення парламентських слухань Національним агентством з питань запобігання корупції буде презентована  щорічна національна доповідь щодо реалізації засад антикорупційної політики в Україні.

У слуханнях візьмуть участь народні депутати України, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, що здійснюють діяльність, пов’язану із запобіганням і протидією корупції, профільних міжнародних організацій, наукових установ та громадяни України.

Проведення парламентських слухань дозволить проаналізувати реалізацію оновлених положень антикорупційного законодавства та, за результатами узагальнення цієї інформації, підготувати відповідні пропозиції.

 Водночас проведення парламентських слухань на вказану тему сприятиме організації відповідного суспільного діалогу та всебічного публічного обговорення шляхів підвищення ефективності запобігання і протидії корупції.

Забезпечення підготовки і проведення зазначених парламентських слухань доручено Апарату Верховної Ради України та Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

 

 

Інформаційна підтримка - секретаріат Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією