Головна » Новини

У Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції 18 квітня 2017 року відбулась робоча зустріч спільно з Програмою USAID PAДА
версія для друку
19 квiтня 2017
У Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції 18 квітня 2017 року відбулась робоча зустріч спільно з Програмою USAID PAДА

У Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції 18 квітня 2017 року відбулась робоча зустріч спільно з Програмою USAID PAДА.

Захід відбувався за участю народних депутатів України, представників Програми USAID PAДА, Національного агентства з питань запобігання корупції,  Transparency International Ukraine, посольств, а також міжнародних та українських громадських організацій.

 Зустріч була присвячена темі запровадження е – декларування для антикорупційних громадських організацій, зокрема, змінам внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» від 23.03.2017 № 1975-VIII до Закону України «Про запобігання корупції», якими розширюється коло осіб, які повинні подавати електронні декларації.

За результатами загального обговорення зазначеної проблематики учасники зустрічі дійшли згоди про необхідність внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції».

Крім того, Голова Комітету Соболєв Є.В. наголосив на нагальності розгляду та прийняття найближчим часом Верховною Радою України законопроектів: «Про антикорупційні суди» (реєстр. № 6011), який підтриманий Комітетом і рекомендований Верховній Раді України до розгляду у першому читанні та «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій осіб (реєстр. № 6271).

 

 

Інформаційна підтримка - секретаріат Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією