Головна » Новини

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції 11 квітня 2017 року відбулося засідання робочої групи щодо фактів можливих зловживань на підприємствах-учасниках ДК "Укроборонпром"
версія для друку
13 квiтня 2017
У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції 11 квітня 2017 року відбулося засідання робочої групи щодо фактів можливих зловживань на підприємствах-учасниках ДК "Укроборонпром"

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції 11 квітня 2017 року відбулося засідання робочої групи щодо фактів можливих зловживань на підприємствах-учасниках ДК «Укроборонпром»

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції 11 квітня 2017 року відбулося засідання робочої групи щодо фактів можливих зловживань на підприємствах-учасниках ДК «Укроборонпром» (далі Концерн).

У засіданні взяли участь представники ДК «Укроборонпром», ТОВ «Меридіан Союз», ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова та громадськість.

Під час засідання було обговорено інформацію щодо проведених Концерном перевірок та виявлення численних фактів розтрати державних коштів через зловживання посадовими особами підприємств оборонно-промислового комплексу.

За інформацією представника  Концерну до правоохоронних органів ними передано заяви про вчинення посадовими особами підприємств-учасників Концерну злочинів за якими було відкрито 30 кримінальних проваджень.

Також було заслухано члена наглядової ради ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова,  який надав інформацію щодо фактів можливих корупційних схем, через які виводилися кошти з підприємств-учасників Концерну на фіктивні фірми.

За результатами проведення засідання до робочої групи було внесено зміни і вирішено:

1.       Обрати головою робочої групи народного депутата України - секретаря Комітету з питань запобігання і протидії корупції Добродомова Д.Є.

2.       Обрати секретарем робочої групи народного депутата України - члена Комітету з питань національної безпеки і оборони Пастуха Т.Т.

3.       Звернутися до керівництва Концерну та правоохоронних органів про надання інформації щодо кримінальних проваджень стосовно підприємств-учасників Концерну.

 

Інформаційна підтримка - секретаріат Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією